מנבאים כדורגל

Translated into Hebrew (Original version)


זוכרים את התמנון פול? הוא הפך לכוכב בשנת 2010, לאחר שניחש את תוצאות משחקי נבחרת גרמניה. פול גם חזה מי תנצח בגמר הגביע. הקריירה של פול החלה בטורניר הכדורל יורו 2008, שבמהלכו ניבא את  תוצאותיהם של 11 מתוך 13 משחקים. את התחזית ביצע כשבחר אחת משתי קופסאות מזון שסומנו בדגלי הנבחרות ששיחקו בכל משחק. בסוף 2010, לצערם של מליונים, הלך פול לעולמו.

פול לא היה נביא הכדורגל היחיד. הארי התנין חזה נכונה את מנצחת מונדיאל 2010, וניבא ברציפות את תוצאותיהן של שתי מערכות בחירות באוסטרליה. אך למרות הצלחותיו, לא כבש את לב הציבור כפי שעשה התמנון הגרמני. גם מני, תוכי סינגפורי שחזה את תוצאות כל רבעי  הגמר וחצאי הגמר בגביע העולם של 2010, לא זכה לאהדה של פול, כי טעה בתחזית תוצאת הגמר בין ספרד והולנד.

מאז לכתו בטרם עת, מתחוללת תחרות גדולה בין היורשים לכתר. במהלך יורו 2012, שלושה בעלי חיים שיחקו במשחק המסוכן: סיטה, פיל הודי מגן החיות בקרקוב, פולין. פרד, חמוס אוקראיני בעל חשבון טוויטר פעיל ופונטיק, החזיר רואה העתידות מאוקראינה, ששיעור ניחושיו הנכונים הם שניים מתוך שלושה משחקים.

מי מהם ירש את כסו של פול התמנון במונדיאל הבא? האם יהיה זה התוכי, כוכב הטלוויזיה האיטלקית, שבורך בידי האפיפיור פרנסיס בכיכר פטרוס הקדוש? או נלי, הפילה הגרמנית שעד כה חזתה נכונה 30 מתוך 33 משחקים? וכמובן שאין להמעיט מהיכולות המיסטיות של גור הפנדה, חביבה של התקשורת הסינית.

תוכי איטלקי בשם אמורה ('אהבה' באיטלקית) ינבא את המנצחת כשיבחר, בטקס מפואר, בדגל המדינה על גבי מגרש כדורגל זעיר. נלי מעדיפה שיטה אחרת - בעיטת כדור לתוך אחת משני שערים המעוטרים בדגלי הנבחרות המתחרות. בשלב הבתים, יבחר גור הפנדה בין תיבות מזון המסומנות בדגלים, ובשלבי ההדחה יטפס על עצים נושאים דגלים.

האם גם לך יש חיית מחמד?
האם החמוד שלך יכול להצליח יותר? ואיך?
שווה לנסות!

by Nisan Kowalsky

4 Votes
#545 of #1440 in the World
#2 of #6 for Hebrew


Nisan Kowalsky's website

Go to the ranking page for Hebrew

Can you translate better?

Join the challenge