הנביאים של גביע העולם

Translated into Hebrew (Original version)


האם אתם זוכרים את פול התמנון? הוא היה הכוכב של גביע העולם 2010, מכיוון שהיה מסוגל לנחש את המנצח במשחקים בהם גרמניה השתתפה. הוא גם ניחש את המנצח של הגמר. הקריירה שלו החלה באירו 2008, כשראו אותו חוזה בצורה נכונה 11 מתוך 13 משחקים. הוא היה צריך לבחור בין שתי תיבות המכילות מזון שסומנו עם הדגלים הלאומיים של כל נבחרת שהשתתפה במשחק. למרבה הצער, הוא נפטר בסוף שנת 2010.

פול לא היה היחיד. אפילו הארי התנין הצליח לחזות את הזוכה במונדיאל 2010. יותר מכן, הוא הצליח לנבא  את תוצאות הבחירות הפדרליות האוסטרליות פעמיים ברציפות. למרות זאת, מעולם לא היה חביב כמו התמנון הגרמני. גם לא מני, תוכי מסינגפור שלמרות שהצליח לנחש את כל תוצאות רבעי הגמר וחצאי הגמר של מונדיאל 2010, נכשל בניחוש המנצח בגמר בין ספרד הולנד.

מאז שפול עזב אותנו בטרם עת, ישנה תחרות עזה על מקומו. במהלך משחקי יורו 2012, שלוש חיות שיחקו במשחק הזה: סיטה, פיל הודי החי בגן חיות בקרקוב, פולין. פרד,  חמוס אוקראיני שניתן לעקוב אחריו בטוויטר. ולבסוף פונטיק, החזיר האוקראיני הידוע  שהיה מסוגל לחזות נכון את התוצאות של 2 מתוך 3 משחקים.

מי יירש את מקומו של פול התמנון במונדיאל הבא? האם זה יהיה התוכי שבורך על ידי האפיפיור פרנסיסקוס בכיכר פטרוס הקדוש, כעת כוכב של רשת השידור הלאומית האיטלקית? או האם זה יהיה נלי, הפילה הגרמניה שחזתה עד עתה 30 תוצאות מתוך 33 משחקים? וכמובן, אין להתעלם מכוחותיו העל טבעיים של גור פנדה הזוכה לתמיכתה של התקשורת הציבורית הסינית.

התוכי האיטלקי ששמו אמורה (באיטלקית: אהבה) ייתן את התחזית שלו על ידי בחירת הדגל של הנבחרת המנצחת על מגרש כדורגל מיניאטורי. נלי מעדיפה לחזות את הזוכים בבעיטת כדור לתוך אחת מהרשתות הנושאות את דגלי המדינות המתחרות . לעומתם, גור פנדה ינחש את התוצאה של המשחקים באמצעות איסוף מזון מתיבות מסומנים בדגלים במהלך המשחקים של שלב הבתים ובאמצעות טיפוס על עץ שעליו מתנוסס דגל בסבבי ההדחה.

 יש לך חיית מחמד?
האם היא תהיה מסוגלת לעשות זאת טוב יותר? כיצד?
תן להם לנסות!

by Nadine

3 Votes
#601 of #1440 in the World
#3 of #6 for HebrewGo to the ranking page for Hebrew

Can you translate better?

Join the challenge