Кубок світу:Визнані авторитети

Translated into Ukrainian (Original version)


Пам'ятаєте восьминога Поля? Будучи спроможним вгадати переможця матчів німецької збірної, він став зіркою Чемпіонату світу з футболу 2010. Йому також вдалось відгадати переможця фінального матчу. Його успіх розпочався під час Євро-2008, з того часу він точно передбачив результати 11 із 13 матчів. Він обирав поміж двох коробок з їжею, кожна з яких зображувала національні прапори команд, що брали участь у кожному матчі. На превеликий жаль, наприкінці 2010 року він покинув цей світ.

Пауль був не один такий. Навіть Крокодилу Гаррі вдалось вгадати переможця Чемпіонату світу 2010 року. Крім того, йому ще й вдалося двічі поспіль передбачити результати федеральних виборів в Австралії. Але не зважаючи на це, він не зміг стати таким прославленим як німецький восьминіг. Не зміг зайняти його місце і сингапурський папуга який вгадав всі результати матчів чверті і півфіналу Чемпіонату світу 2010 року, через те що не зміг вгадати хто стане переможцем Іспанія чи Нідерланди.

Передчасна смерть Пауля створила значний ажіотаж серед тих, кому може дістатися його корона. Пі час Євро-2012 було аж 3 тварини які приймали участь в цій грі. Індійська слониха Чітта, з краківського зоопарку в Польщі. Український тхір Фред, якого можна легко знайти в Твітері. І український кнур-віщун Фунтик, якому вдалося точно вгадати результати 2 матчів із 3.

То хто ж посяде місце восьминога Пауля під час наступного Чемпіонату світу? Буде це  папуга, що отримав благословення від самого папи Франциска на площі Святого Петра,який є зіркою італійського телебачення? Чи це буде німецька слониха Неллі, яка точно передбачила результати 30 матчів із 33? Звичайно, нам не можна і недооцінювати можливості маленької панди, яку жваво підтримують китайські ЗМІ.

Італійський папуга на ім’я Аморе (що означає «кохання»), даватиме прогнози, вибираючи прапор команди-переможця на мініатюрному футбольному полі. Неллі подобається обирати переможців, забиваючи м'яч в одні з двох воріт, що містять прапори країн-суперниць. Що стосується маленької панди, то під час відбіркових матчів вона буде робити прогнози вибираючи їжу з коробок позначених прапорами та вибиратись на те дерево прапор якого символізуватиме переможця фіналу.

У Вас є домашній улюбленець?
 Він буде спроможний впоратись краще? Як саме?
Дайте їм шанс!

by Svitlana

18 Votes
#250 of #1440 in the World
#1 of #10 for UkrainianGo to the ranking page for Ukrainian

Can you translate better?

Join the challenge