Кубок світу:Визнані авторитети

Translated into Ukrainian (Original version)


А Ви пам’ятаєте восьминога Пауля? Він був зіркою Чемпіонату світу з футболу 2010 року, адже йому вдавалося вгадати переможця матчів збірної Німеччини. Він також зміг вгадати переможця фінального матчу. Вперше він зробив свій прогноз під час Євро-2008, і відтоді йому вдалося точно передбачити результати 11 із 13 матчів. Він обирав одну з двох коробок з їжею, на яких було зображення національних прапорів команд, що брали участь у кожному матчі. На жаль, наприкінці 2010 року він відійшов у кращий світ.

Але не був єдиною людиною з таким даром. Навіть Крокодил Гаррі вгадав переможця Чемпіонату світу 2010 року. До того ж, йому ще й вдалося двічі поспіль передбачити результати федеральних виборів в Австралії. Але не зважаючи на це, він ніколи не зміг здобути слави німецького восьминога. Мені також не зміг. Мені - це сінгапурський папуга, що вгадав результати матчів чверть- і півфіналу Чемпіонату світу 2010 року, але він не зміг визначити переможця фіналу між Іспанією та Нідерландами.

Передчасна смерть Пауля створила значний ажіотаж серед тих, кому може дістатися його корона. Три тварини змагалися за звання найкращого провидця під час Євро-2012. Чітта, індійська слониха, яка живе у краківському зоопарку в Польщі. Фред, український тхір, який має власну сторінку у Twitter. І Фунтик, український кнур-віщун, якому вдалося точно вгадати результати 2 матчів із 3.

Хто ж посяде місце восьминога Пауля під час наступного Чемпіонату світу? Може, це буде папуга, який отримав благословення від самого папи Франциска на площі Святого Петра, і зараз є зіркою італійського телебачення? Або німецька слониха Неллі, яка на сьогодні правильно передбачила результат вже 30 матчів із 33? І звичайно, не можна недооцінювати можливості дитинчати панди, яку жваво підтримують китайські ЗМІ.

Італійський папуга на ім’я Аморе (що з італійської означає «кохання»), віщуватиме, вибираючи прапор команди-переможця на мініатюрному футбольному полі. Неллі ж надає перевагу обранню переможців, забиваючи м'яч в одні з двох воріт, позначених прапорами країн-суперниць. Натомість дитинча панди під час відбіркових матчів обирає одну з двох годівничок, позначених прапором, а у фіналі видирається на дерево, прикрашене прапором майбутнього переможця.

А у вас є домашня тварина?
Може, вона впорається ще краще? Як саме?
Дамо їй шанс!

by Olena

1 Votes
#758 of #1440 in the World
#5 of #10 for UkrainianGo to the ranking page for Ukrainian

Can you translate better?

Join the challenge