Pasaules kausa orākuli

Translated into Latvian (Original version)


Vai atceraties Polu, astoņkāji? Viņš bija 2010. gada Pasaules kausa zvaigzne, spējot uzminēt uzvarētāju Vācijas izlases spēlēs. Viņš uzminēja uzvarētāju arī finālspēlē. Pols sāka savu pareģa karjeru jau Euro 2008 futbola čempionāta laikā, pareizi uzminot 11 no 13 spēļu rezultātiem. Astoņkājis to darīja, izvēloties vienu no divām ar ēdienu pildītām kārbām, kuras bija atzīmētas ar katras no spēles dalībvalsts karogiem. Diemžēl viņš nomira 2010. gada beigās.

Pols nebija vienīgais. Arī krokodils Harijs uzminēja 2010. gada pasaules kausa uzvarētāju. Turklāt viņš spēja paredzēt divu Austrālijas federālo vēlēšanu rezultātus pēc kārtas. Tomēr viņš neguva tādu piekrišanu kā vācu astoņkājis. Arī papagailis Mani no Singapūras ne. Viņš pareizi uzminēja visu 2010. gada pasaules kausa ceturtdaļfināla un pusfināla spēļu uzvarētājus, tomēr neuzminēja, kura komanda - Spānijas vai Nīderlandes izlase - uzvarēs finālā.

Pēc Pola nāves sākās sīva cīņa par to, kas stāsies viņa vietā. Euro 2012 čempionāta laikā trīs dzīvnieki prognozēja spēļu rezultātus: Citta — Indijas zilonis no zooloģiskā dārza Krakovā, Polijā; Freds — sesks no Ukrainas, kam ir savs Twitter konts; Funtiks — sivēns no Ukrainas, kurš pareizi uzminēja rezultātu 2 no 3 spēlēm.

Kas stāsies astoņkāja Pola vietā nākamajā pasaules kausa čempionātā? Vai tas būs papagailis, Itālijas sabiedrisko mediju zvaigzne, kuru Svētā Pētera laukumā svētīja pāvests Francisks? Vai tā būs ziloņmāte Nellija no Vācijas, kuras rēķinā pašlaik ir 30 pareizas prognozes 33 spēlēs? Protams, nedrīkst par zemu novērtēt arī Ķīnas valsts mediju atbalstītā pandu mazuļa spējas.

Papagailis Amore (itāliski — mīlestība) izdarīs savas prognozes, miniatūrā futbola laukumā izvēloties uzvarētāju komandas karogu. Nellija dod priekšroku pareģot uzvarētājus, sitot bumbu vārtos, kuru priekšā stāv spēles dalībvalstu karogi. Savukārt pandas mazulis minēs grupu turnīra spēļu iznākumus, izvēloties vienu no divām ar ēdienu pildītām kastēm, kas atzīmētas ar dalībvalstu karogiem, bet izslēgšanas spēļu laikā - kāpjot kokā, kurā uzvilkts izlases pārstāvētās valsts karogs.

Vai jums ir mājdzīvnieks?
Vai tas spētu prognozēt rezultātus labāk? Kā?
Ļaujiet viņam izmēģināt!

by Janis

0 Votes
#1062 of #1440 in the World
#5 of #6 for LatvianGo to the ranking page for Latvian

Can you translate better?

Join the challenge