پیشگوهای جام جهانی

Translated into Persian (Original version)


آیاهشت پای معروف، پل ، را بخاطر دارید؟ او ستاره‌ی جام جهانی 2010 بود که توانست برنده بازی های آلمان را حدس بزند. او برنده ی بازی فینال را نیز درست حدس زد. کارحرفه ای  اوبا مسابقات یورو 2008شروع  شد،و همانطور که دیدیم،توانست نتیجه 11 مسابقه از 13 مسابقه را درست پیش بینی کند.  او از بین دو جعبه حاوی غذا با پرچم های تیم های شرکت کننده در هر مسابقه، یکی را انتخاب می کرد. متاسفانه این هشت پا در اواخر سال 2010  از دنیا رفت.

پل تنها پیشگوی این مسابقات نبود. حتی هریِ تمساح هم برنده جام جهانی 2010 را درست حدس زد. علاوه بر این، او توانست نتایج دو دوره‌ی متوالی انتخابات فدرال استرالیا را هم پیش‌بینی کند. با این حال او هیچ وقت جذابیت هشت پای آلمانی را نداشت. مانی،طوطی سنگاپوری، هم بهتر از هری عمل نکرد. با این وجود که اونیز تمام مسابقات مراحل یک چهارم نهایی و نیمه نهایی جام جهانی 2010 را درست حدس زده بود،اما نتوانست برنده بازی فینال بین تیم های اسپانیا و هلند را پیشگویی کند.

پس از  مرگ نابهنگام پل، رقابت شدیدی بر سر جانشینی او در گرفت. در طول مسابقات یورو 2012، سه حیوان بودند که نقش  اساسی داشتند سیتا،فیل هندی که در باغ‌وحشی در شهر کراکوف لهستان زندگی می‌کند. موش‌خرمای اوکراینی، فِرِد،که می‌توان او را در توئیتر دنبال کرد. و فونتیک ،خوک طالع بین اوکراینی ،که میتواند دو مسابقه از سه مسابقه را درست پیش‌بینی کند.

در دوره‌ی بعدی جام جهانی چه کسی جای پل،هشت پا پیشگو،رامی‌گیرد؟ آیاهمان طوطی که به دست پاپ فرانسیس در میدان سنت پیتر تطهیر شد، اکنون ستاره‌ی تلویزیون ملی ایتالیا خواهد شد؟ یا آیا نلی،فیل آلمانی، که تاکنون نتیجه 30 مسابقه از 33 تا را درست پیش‌بینی کرده است،جانشین پل خواهدشد؟ والبته، قدرت‌های ماورایی آن توله پاندا را دست کم نگیرید که از سوی رسانه‌های دولتی چینی حمایت می‌شود.

طوطی ایتالیایی به نام «آمور»  (واژه‌ی ایتالیایی برای عشق) به این شکل پیش‌بینی می‌کندکه پرچم تیم برنده را از زمین فوتبالی کوچک انتخاب می‌کند. نلی ترجیح می‌دهد که برنده را پیش از بازی دو تیم با شوت زدن توپ به سمت یکی از دو دروازه‌ ای که دارای  پرچم کشورهای رقیب است، پیش‌بینی کند. اما در سویی دیگر توله پاندا، در طول دوره یک هشتم و یک چهارم ، با برداشتن غذا از بین دو جعبه‌ی مزین  به پرچم کشورها و نیز با بالارفتن از بین دو درختی که پرچم کشورهای رقیب از آنها آویزان است،نتیجه مسابقات راپیش بینی می کند.

آیا شما هم حیوانی خانگی دارید؟
آیا فکر می کنید او از پس این کار بهتر بر می آید؟ چگونه؟
اجازه دهید آنها هم شانس خود را امتحان کنند!

by Fakhrosadat

12 Votes
#307 of #1440 in the World
#7 of #17 for PersianGo to the ranking page for Persian

Can you translate better?

Join the challenge