Pasaules futbola čempionāta rezultātu pareģotāji

Translated into Latvian (Original version)


Vai atceraties astoņkāji Paulu? Viņš kļuva par 2010. gada pasaules čempionāta zvaigzni, spējot uzminēt Vācijas futbola izlases spēļu uzvarētājus. Viņš uzminēja arī finālspēles uzvarētāju. Pauls sāka savu pareģa karjeru jau 2008. gada Eiropas futbola čempionāta laikā. Toreiz viņš pareizi uzminēja 11 no 13 spēļu rezultātus. Astoņkājis to darīja, izvēloties vienu no divām ar ēdienu pildītām kārbām. Katra no tām bija atzīmēta ar vienas no mača dalībvalsts izlases karogu. Diemžēl 2010. gada beigās viņš nomira.

Pauls nebija vienīgais. Arī krokodils Harijs uzminēja 2010. gada pasaules čempionāta uzvarētāju. Tāpat viņš spēja uzminēt ar divu Austrālijas vēlēšanu iznākumus pēc kārtas. Tomēr viņš neguva tādu piekrišanu kā vācu astoņkājis. Arī papagailis Mani no Singapūras ne. Viņš pareizi uzminēja visu 2010. gada pasaules čempionāta ceturtdaļfināla un pusfināla spēļu uzvarētājus, taču neuzminēja, kura komanda - Spānijas vai Nīderlandes izlase - uzvarēs finālā.

Pēc Paula nāves sākās sīva cīņa par to, kas stāsies viņa vietā. 2012. gada Eiropas čempionāta laikā trīs dzīvnieki prognozēja spēļu rezultātus Citta — Indijas zilonis no Krakovas zooloģiskā dārza Polijas; Freds — sesks no Ukrainas, kam ir savs Twitter konts; Funtiks — sivēns no Ukrainas, kurš pareizi uzminēja rezultātu 2 no 3 spēlēm.

Kas stāsies astoņkāja Paula vietā nākamajā pasaules futbola čempionātā? Vai tas būs papagailis, Itālijas sabiedrisko mediju zvaigzne, kuru Svētā Pētera laukumā svētīja pāvests Francisks? Vai tā būs ziloņmāte Nellija no Vācijas, kuras rēķinā tiktāl ir pareizas prognozes par 30 no 33 spēlēm? Protams, nedrīkst novērtēt par zemu arī Ķīnas valsts mediju atbalstītā pandu mazuļa spējas.

Papagailis Amore (itāliski — mīlestība) izdarīs savas prognozes, mazā futbola laukumā izvēloties uzvarētāju komandas karogu. Nellija dod priekšroku izdarīt savas prognozes, sitot bumbu vārtos, kas atzīmēti ar gaidāmās spēles dalībvalstu karogiem. Savukārt pandu bērns minēs grupu turnīra spēļu iznākumus, izvēloties vienu no divām ar ēdienu pildītām kastēm, kas atzīmētas ar dalībvalstu karogiem, bet izslēgšanas spēļu laikā - kāpjot kokā, kurā uzvilkts izlases pārstāvētās valsts karogs.

Vai jums ir mājdzīvnieks?
Vai tas spētu prognozēt rezultātus labāk? Kā?
Pārbaudiet savu mīluli!

by Maris K

0 Votes
#1022 of #1440 in the World
#4 of #6 for LatvianGo to the ranking page for Latvian

Can you translate better?

Join the challenge