Pasaules Kausa futbolā rezultātu pareģotāji

Translated into Latvian (Original version)


Vai atceraties astoņkāji Paulu? Viņš bija 2010. gada Pasaules Kausa futbolā zvaigzne, jo prognozēja  uzvarētājus Vācijas komandas spēlēs. Viņš pareizi prognozēja arī fināla spēles uzvarētāju. Savu karjeru viņš sāka 2008. gada Eiropas čempionātā futbolā, pareizi prognozējot rezultātu 11 no 13 spēlēm. Viņš izvēlējās vienu no divām kastēm ar ēdienu. Uz katras kastes bija redzams katras spēlējošās komandas valsts karogs. Diemžēl 2010. gada beigās viņš mira.

Paulam ir līdzgaitnieks. Arī krokodils Harijs prognozēja 2010. gada Pasaules Kausa futbolā uzvarētāju. Krokodils pareiziprognozēja arī divu Austrālijas Federālo vēlēšanu rezultātus. Tomēr viņš neguva tādu atzinību kā vācu astoņkājis. Tādu atzinību neguva arī Singapūras papagailis Mani, kurš prognozēja visu 2010. gada Pasaules Kausa futbolā ceturtdaļfināla un pusfināla spēļu rezultātus, jo viņš neveiksmīgi pareģoja uzvarētāju finālspēlē starp Spānijas un Nīderlandes komandām.

Pēc Paula priekšlaicīgās aiziešanas, sākās spraiga cīņa par viņa vietu. 2012. gada Eiropas čempionāta futbolā spēļu rezultātus prognozēja trīs dzīvnieki: Citta — Indijas zilonis no Krakovas zooloģiskā dārza (Polijā); Freds — sesks no Ukrainas, kuram var sekot Twitter; Funtiks — ruksis no Ukrainas, kurš pareizi prognozēja spēļu rezultātus 2 no 3 spēlēm.

Kurš ieņems astoņkāja Paula vietu nākamajā Pasaules Kausā futbolā? Vai tas būs papagailis, kuru Svētā Pētera laukumā svētīja pāvests Francisks un kurš tagad ir Itālijas valsts sabiedriskās raidorganizācijas slavenība? Vai tas būs zilonis Nellija no Vācijas, kurš līdz šim pareizi ir prognozējis rezultātus 30 no 33 spēlēm? Protams, nedrīkst nenovērtēt Ķīnas valsts plašsaziņas līdzekļu atbalstītā pandas mazuļa prognozēšanas spējas.

Papagailis Amore (itāļu valodā — mīlestība) no Itālijas rezultātu prognozēs, miniatūrā futbola laukumā izvēloties uzvarētājas komandas karogu. Nellija uzvarētāju prognozēs, sitot bumbu vienā no tīkliem, kam priekšā būs novietots  komandu valsts karogs. Pandas mazulis rezultātu prognozēs, spēļu laikā izvēloties ēdienu no kastēm, uz kurām būs redzams  komandu valsts karogs un izslēgšanas spēļu rezultātus, uzrāpjoties kokā, pie kura būs piestiprināti komandu valsts karogi.

Vai jums ir mājdzīvnieks?
Vai jūsu mājdzīvnieks spētu prognozēt rezultātus labāk? Kā?
Ļaujiet viņam izmēģināt!

by Emils Landmanis

4 Votes
#499 of #1440 in the World
#3 of #6 for Latvian


Emils Landmanis's website

Go to the ranking page for Latvian

Can you translate better?

Join the challenge