پیشگویی های جام جهانی

Translated into Persian (Original version)


آیا شما پل را به خاطر دارید؟ آن هشت پا را میگویم. او ستاره‌ی جام جهانی 2010 بود که می توانست برنده‌ی مسابقات تیم آلمان را حدس بزند. او برنده بازی فینال را نیز حدس زد. کار او با مسابقات یورو 2008 شروع شد، و ما دیدیم که او نتیجه 11 مسابقه از 13 مسابقه را درست پیشی‌بینی کرد. نحوه کار او به این شکل بود که از بین دو جعبه حاوی غذا با پرچم های ملی هر یک از تیم های شرکت کننده در هر مسابقه، یکی را انتخاب می کرد. متاسفانه این هشت پا در اواخر سال 2010  از دنیا رفت.

پل تنها نبود. حتی هری تمساح هم برنده جام جهانی 2010 را درست حدس زد. علاوه بر این او توانسته بود  نتایج دو دوره‌ی متوالی انتخابات فدرال استرالیا را هم پیش‌بینی کند. با این حال او هیچ وقت جاذبه‌ هشت پای آلمانی را نداشت. و همینطور مانی، طوطی سنگاپوری که تمام مسابقات مراحل یک چهارم نهایی و نیمه نهایی جام جهانی 2010 را درست حدس زده بود هم عملکرد بهتری نداشت، چرا که او از پیش بینی  درست برنده بازی فینال از بین تیم های اسپانیا و هلند ناکام ماند.

از زمان مرگ نابهنگام پل، رقابت شدیدی بر سر این که چه کسی تاج او را تصاحب خواهد کرد در گرفته است. در طول مسابقات یورو 2012، سه حیوان در این آزمون شرکت داشتند: سیتا، فیلی هندی که در یک باغ وحش در شهر کراکوف لهستان زندگی می کرد. فِرِد، راسویی اوکراینی که می توان او را در توییتر دنبال کرد. و فانتیک، خوک طالع بین اوکراینی که  قادر است از هر 3 مسابقه 2 مسابقه را درست پیش‌بینی کند.

چه کسی در جام جهانی بعدی جای پل هشت پا را خواهد گرفت؟ آیا او همان طوطی ای خواهد بود که توسط پاپ فرانسیس در میدان سنت پیتر تقدیس شد و در حال حاضر ستاره‌ی صدا و سیمای ملی-عموعی ایتالیاست؟ و یا نلی، فیل آلمانی خواهد بود که تا به امروز توانسته است نتایج 30 مسابقه از 33 مسابقه را درست پیش‌بینی کند؟ و البته، نیروهای فرا روانى‌ بچه پاندای تحت حمایت رسانه های دولتی چین را هم نباید دست کم گرفت.

طوطی ایتالیایی به نام «آمور» (واژه ایتالیایی برای عشق) پیش بینی خود را با انتخاب پرچم تیم برنده در ماکت کوچکی از میدان فوتبال ارائه خواهد نمود. نلی ترجیح می‌دهد با شوت کردن توپی به درون یکی از دو دروازه‌ای که جلویشان پرچم‌ کشورهای رقیب قرار داده شده است، برنده را پیش بینی کند. به جای آن، بچه پاندا طی بازی‌های گروهی با برداشتن غذا از جعبه‌هایی که با پرچم کشورها علامت گذاری شده اند و در دور حذفی با بالا رفتن از یک درخت و تکان دادن پرچم یکی از کشورها نتیجه‌ی بازی‌ها را حدس خواهد زد.

آیا شما هم حیوان خانگی دارید؟
آیا او می تواند بهتر عمل کند؟ چطور؟
اجازه دهید آنها بخت خود را امتحان کنند!

by Ali Azimi

305 Votes
#42 of #1440 in the World
#1 of #17 for PersianGo to the ranking page for Persian

Can you translate better?

Join the challenge