Světový pohár věštců

Translated into Czech (Original version)


Vzpomínáte na Paula, tu chobotnici? Byl hvězdou mistrovství světa 2010  schopný odhadnout vítěze německých zápasů. Také uhodl, kdo se stane vítězem finále. Svou kariéru zahájil s Euro 2008, kdy ukázal jak na to, aby správně předpověděl 11 z 13 zápasů. Vybíral vždy ze dvou krabic s jídlem ozdobených národními vlajkami týmů účastnících se daného zápasu. Bohužel, zemřel koncem roku 2010.

Paul nebyl sám. Dokonce i Harry Krokodýl předpověděl vítěze Světového poháru 2010. Navíc se mu podařilo předpovědět dva po sobě jdoucí výsledky australských federálních voleb. Nicméně nikdy neměl tu pověst německé chobotnice. Ani Mani si nevedl lépe, singapurský papoušek, který uhodl všechny čtvrtiny a semi-finále mistrovství světa 2010, protože se mu nepodařilo uhodnout, kdo vyhraje filnále Španělsko a Nizozemí.

Po předčasném odchodu Paula nastal velký boj o to, kdo převezme jeho korunu. Na Euro 2012 byla tři zvířata, která hrála tuto hru: Citta, slon indický žijící v zoologické zahradě v Krakově v Polsku. Fred, ukrajinská fretka, na kterou se můžete dívat na Twitteru. A Funtik, ukrajinský jasnovidecký kanec schopný správně předpovědět dva ze tří zápasů.

Kdo zaujme místo Paula chobotnice v průběhu příštího mistrovství světa? Stane se tentokrát papoušek požehnaný papežem Františkem na Svatopetrském náměstí hvězdou národního veřejného vysílání Itálie? Nebo to bude Nelly, německý slon, který do dnešního dne správně předpověděl 30 z 33 výsledků zápasů? A samozřejmě, nepodceňujte psychické síly mláděte pandy, kterou podporují čínská státní média.

Italský papoušek pojmenovaný Amore (italský výraz pro lásku) prozradí svůj tip výběrem vlajky vítězného týmu na miniaturní imitaci fotbalového hřiště. Nelly dává přednost předpovědět vítěze tím, že kopne míč do jedné ze sítí s vlajkami soutěžících zemí umístěných před nimi. Namísto toho bude pandí mládě odhadovat výsledek utkání výběrem jídla z krabiček ozdobených vlajkami během skupinových zápasů a lezením na strom s vlající vlajkou ve vyřazovacích kolech.

Máte domácího mazlíčka?
Byl by on nebo ona schopnější? Jak?
Ať si to zkusí!

by Barbora

2 Votes
#641 of #1440 in the World
#2 of #5 for CzechGo to the ranking page for Czech

Can you translate better?

Join the challenge