Světový pohár věštců

Translated into Czech (Original version)


Vzpomínáte na Paula, chobotnici? Byl hvězdou mistrovství světa 2010  schopen odhadnout vítěze německých zápasů. On také uhodl vítěze finále. Svou kariéru zahájil s Euro 2008, a viděl, jak jít na to, aby správně předpověděl 11 z 13 zápasů. Většinou vybíral jednu ze dvou krabic s potravinami s národními vlajkami každého týmu s účastí v každém zápase. Bohužel, zemřel koncem roku 2010.

Paul nebyl sám. Dokonce i Harry Krokodýl odhadl vítěze Světového poháru 2010. Navíc byl schopný předpovědět dvě po sobě jdoucí australské výsledky federálních voleb. Nicméně nikdy neměl tu přitažlivost německé chobotnice. Ani Mani si nevedl lépe, singapurský papoušek, který uhodl všechna čtvrt a semi-finále mistrovství světa 2010, protože se mu nepodařilo uhodnout, kdo by vyhrál mezi Španělskem a Nizozemskem ve finále.

Po předčasném odchodu Paula byla velká soutěž o to, kdo převezme jeho korunu. Během Eura 2012, tam byla tři zvířata hrající tuto hru: Citta, slon indický žijící v zoologické zahradě v Krakově, v Polsku. Fred, ukrajinská fretka, která se lze sledovat na Twitteru. A Funtik, ukrajinský jasnovidecký kanec schopný správně předpovědět 2 ze 3 zápasů.

Kdo zaujme místo Paula chobotnice v průběhu příštího mistrovství světa? Bude to papoušek požehnaný papežem Františkem na Svatopetrském náměstí, dnes hvězda italského národního veřejného vysílání? Nebo to bude Nelly, německý slon, který do dnešního dne správně předpověděl 30 z 33 výsledků zápasů? A samozřejmě, nepodceňujte psychické síly mláděte pandy podporovaného čínskými státními médii.

Italský papoušek pojmenovaný Amore (italský výraz pro lásku) dá svou předpověď výběrem vlajky vítězného týmu na miniaturním fotbalovém hřišti. Nelly preferuje předpovědět vítěze tím, že kopne míč do jakékoliv ze sítí s vlajkami konkurenčních zemí umístěných před nimi. Namísto toho bude panda mládě odhadovat výsledek utkání výběrem jídla z krabic označených vlajkami během skupinových zápasů a lezením na strom reprezentujících zemi ve vyřazovacích kolech.

Máte domácího mazlíčka?
Bude on nebo ona schopnější? Jak?
Ať si to zkusí!

by Andrea Dvorska

4 Votes
#493 of #1440 in the World
#1 of #5 for CzechGo to the ranking page for Czech

Can you translate better?

Join the challenge