Pasaules čempionāta futbolā rezultātu pareģotāji

Translated into Latvian (Original version)


Vai atminaties astoņkāji Paulu? Viņš bija 2010. gada pasaules čempionāta futbolā zvaigzne, jo pareģoja Vācijas komandas spēļu uzvarētājus. Astoņkājis pareģoja arī fināla spēles uzvarētāju. Paula karjera sākās 2008. gada Eiropas čempionāta futbolā laikā, kad viņš pareizi pareģoja rezultātu 11 no 13 spēlēm. Viņš izvēlējās vienu no divām kastēm, kur bija ievietots ēdiens, un uz katras kastes bija redzams katras spēlējošās komandas valsts karogs. Diemžēl 2010. gada beigās viņš mira.

Taču Paulam ir sekotāji. Arī krokodils Harijs pareģoja 2010. gada pasaules čempionāta futbolā uzvarētāju. Krokodils paredzēja arī divu Austrālijas Federālo vēlēšanu iznākumu. Tomēr viņš neguva tādu atzinību kā vācu astoņkājis. To neguva arī slavenais Singapūras papagailis Mani, kurš pareģoja visu 2010. gada pasaules čempionāta futbolā ceturtdaļfināla un pusfināla spēļu rezultātu, jo viņš neveiksmīgi pareģoja finālspēles starp Spānijas un Nīderlandes komandām uzvarētāju.

Pēc Paula priekšlaicīgās aiziešanas sākās nopietna cīņa par viņa vietu. 2012. gada Eiropas čempionāta futbolā spēļu rezultātu paredzēja trīs dzīvnieki: Cita — Indijas zilonis no Krakovas zooloģiskā dārza (Polijā); Freds — sesks no Ukrainas, kuram var sekot pakalpojumā Twitter; un Funtiks — ruksis no Ukrainas, kurš pareizi pareģoja spēļu rezultātu 2 no 3 spēlēm.

Kurš ieņems astoņkāja Paula vietu nākamajā pasaules čempionātā futbolā? Vai tas būs papagailis, kuru Svētā Pētera laukumā svētīja pāvests Francisks un kurš tagad ir Itālijas valsts sabiedriskās raidorganizācijas slavenība? Vai tas būs zilonis Nellija no Vācijas, kurš līdz šim pareizi ir pareģojis rezultātu 30 no 33 spēlēm? Protams, nedrīkst nepietiekami novērtēt Ķīnas valsts plašsaziņas līdzekļu atbalstītā pandas mazuļa pareģošanas spējas.

Papagailis Amore (no itāļu valodas — mīlestība) no Itālijas rezultātu pareģos, mazā futbola laukumā izvēloties uzvarētājas komandas karogu. Nellija uzvarētāju pareģos, sitot bumbu vienā no tīkliem, kam priekšā būs novietots spēles dalībnieku komandu valsts karogs. Pandas mazulis rezultātu pareģos, spēļu laikā izvēloties ēdienu no kastēm, uz kurām būs redzami spēles dalībnieku komandu valstu karogi. Savukārt, lai pareģotu kvalifikācijas spēļu rezultātus, panda kāps kokā, pie kura būs piestiprināti spēles dalībnieku komandu valsts karogi.

Vai jums ir mājdzīvnieks?
Vai jūsu mājdzīvnieks spētu veiksmīgāk pareģot notikumus? Kā?
Ļaujiet viņam izmēģināt!

by Agnese Ruska

25 Votes
#201 of #1440 in the World
#1 of #6 for LatvianGo to the ranking page for Latvian

Can you translate better?

Join the challenge