Оракули Кубка Світy

Translated into Ukrainian (Original version)


Пам’ятаєте восьминога Пауля? Він був зіркою Чемпіонату світу з футболу 2010 року, що могла вгадувати переможця матчів збірної Німеччини. Він також передбачив переможця фіналу. Його кар'єра почалася з Євро-2008, коли він передбачив результат 11 матчів з 13. Він обирав між двома годівничками з національними прапорами команд, що брали участь у кожному матчі. На жаль, він помер наприкінці 2010 року.

Пауль був не єдиним. Навіть Крокодил Гаррі вгадав переможця Чемпіонату світу 2010. Більше того, йому вдалося передбачити результати федеральних виборів у Австралії двічі поспіль. Але не зважаючи на це, йому ніколи не здобути слави німецького восьминога. Також не вдалося зробити це і Мені, сінгапурському папузі, який вгадав результати матчів чверть- і півфіналу Чемпіонату світу 2010 року, тому що він помилився, коли обирав переможця фіналу між Іспанією і Голландією.

Передчасна смерть Пауля створила значний ажіотаж серед тих, хто готовий зайняти його місце. Під час Євро-2012 відзначилося три тварини, які були залучені до цієї гри: Читта, індійська слониха, що живе в краківському зоопарку в Польщі. Фред, український тхір, який має власну сторінку у Twitter. І Фунтик, український кнур-віщун, якому вдалося точно вгадати результати 2 матчів із 3.

Хто ж посяде місце восьминога Пауля під час наступного мундіалю? Може, це буде папуга, який отримав благословення від самого папи Франциска на площі Святого Петра і зараз є зіркою італійського телебачення? Або німецька слониха Неллі, яка на сьогодні вже правильно передбачила результат 30 матчів із 33? І звичайно, не можна недооцінювати можливості дитинчати панди, яку жваво підтримують китайські масс-медіа.

Італійський папуга на ім’я Аморе (що з італійської означає «кохання»), віщуватиме, вибираючи прапор команди-переможця на мініатюрному футбольному полі. Неллі ж надає перевагу обранню переможців, забиваючи м'яч в одні з двох воріт, позначених прапорами країн-суперниць. Натомість дитинча панди під час відбіркових матчів обирає одну з двох годівничок, а у фіналі видирається на дерево, прикрашене прапором майбутнього переможця.

А у вас є домашня тварина?
Може, вона впорається ще краще? Як саме?
Дамо їй шанс!

by Nika Ekimenko

0 Votes
#911 of #1440 in the World
#8 of #10 for UkrainianGo to the ranking page for Ukrainian

Can you translate better?

Join the challenge