Оракули Кубка Світу

Translated into Ukrainian (Original version)


Пам’ятаєте восьминога Пауля? Він став зіркою під час Чемпіонату світу з футболу 2010 року, передбачивши результат матчів збірної Німеччини. Він також вгадав переможця у фіналі. Його кар'єра почалася з Євро-2008, коли він точно передбачив результат 11 матчів з 13. Йому потрібно було обрати між двома годівничками з національними прапорами команд, що брали участь у кожному матчі. На жаль, наприкінці 2010 року він помер.

Але Пауль був не один. Переможця Чемпіонату світу 2010 вгадав також крокодил Гаррі. Більше того, Гаррі двічі поспіль передбачив результати федеральних виборів у Австралії. Але не зважаючи на це, йому ніколи не здобути слави німецького восьминога. Мані також не вдалося його перевершити. Сінгапурський папуга, який вгадав результати матчів чверть- і півфіналу Чемпіонату світу 2010 року, помилився, коли обирав переможця фіналу між Іспанією і Голландією.

Передчасна смерть Пауля створила значний ажіотаж серед тих, хто готовий зайняти його місце. Під час Євро-2012 відзначилося три тварини, які були небайдужі до цієї гри: Читта, індійська слониха, що живе в краківському зоопарку в Польщі. Фред, український тхір, який має власну сторінку у Twitter. І Фунтик, український кнур-віщун, якому вдалося точно вгадати результати 2 матчів із 3.

Хто ж посяде місце восьминога Пауля під час наступного мундіалю? Може, це буде папуга, який отримав благословення від самого папи Франциска на площі Святого Петра і зараз є зіркою італійського телебачення? Або німецька слониха Неллі, яка на сьогодні вже правильно передбачила результат 30 матчів із 33? І звичайно, не можна недооцінювати можливості дитинчати панди, яку жваво підтримують китайські масс-медіа.

Італійський папуга на ім’я Аморе (що з італійської означає «кохання»), віщуватиме, вибираючи прапор команди-переможця на мініатюрному футбольному полі. Неллі ж надає перевагу обранню переможців, забиваючи м'яч в одні з двох воріт, позначених прапорами країн-суперниць. Натомість дитинча панди під час відбіркових матчів обирає одну з двох годівничок, а у фіналі видирається на дерево, прикрашене прапором майбутнього переможця.

А у вас є домашня тварина?
Може, вона впорається ще краще? Як саме?
Дамо їй шанс!

by Olga Chelesheva

0 Votes
#900 of #1440 in the World
#7 of #10 for Ukrainian


Olga Chelesheva's website

Go to the ranking page for Ukrainian

Can you translate better?

Join the challenge