האורים והתומים של הגביע העולמי

Translated into Hebrew (Original version)


האם אתם זוכרים את פול התמנון? הוא היה הכוכב של משחקי גביע העולם 2010, לאחר הצליח לנחש איזו קבוצה תנצח במשחקים של נבחרת גרמניה. הוא גם ניחש איזו נבחרת  תזכה בגביע. הקריירה שלו החלה במשחקי יורו 2008, והביא אותו לחזות נכונה את תוצאות 11 מתוך 13 משחקים. הוא היה צריך לבחור בין שתי תיבות המכילות מזון המסומנות עם הדגלים הלאומיים של כל נבחרת שהשתתפה במשחק. למרבה הצער, הוא נפטר בסוף שנת 2010.

פול לא היה היחיד. אפילו הארי התנין הצליח לנחש הזוכה במונדיאל 2010. וכן, הוא הצליח לנבא  את תוצאות הבחירות הפדרלית האוסטרלית פעמיים ברציפות. למרות זאת, מעולם לא היה חביב כמו תמנון הגרמני. גם מני, התוכי הסינגפורי שהצליח לנחש את כל תוצאות רבעי הגמר וחצאי הגמר של מונדיאל 2010, לא הצליח ביותר, כי הוא נכשל בניחוש הזוכה בגמר בין ספרד הולנד.

מאז שפול עזב אותנו בטרם עת, ישנה תחרות עזה על כתרו. במהלך משחקי יורו 2012, שלוש חיות שיחקו במשחק זה: סיטה, פיל הודי החי בגן חיות בקרקוב, פולין. פרד,  חמוס אוקראיני שניתן לעקוב אחריו בטוויטר. ולבסוף פונטיק, החזיר היידעוני האוקראיני שמסוגל לחזות נכונה תוצאות 2 מתוך 3 משחקים.

מי יירש את מקומו של פול התמנון במונדיאל הבא? האם זה יהיה התוכי שבורך על ידי האפיפיור פרנסיסקוס בכיכר פטרוס הקדוש, וכעת הוא כוכב של רשת השידור הלאומית האיטלקית? או האם זה יהיה נלי, הפילה הגרמניה שניבאה עד עתה 30 תוצאות משחקים מתוך 33 ? וכמובן, אין להתעלם מהכוחות על טבעיים של גור פנדה הזוכה לתמיכה התקשורת הציבורית הסינית.

התוכי איטלקי בשם אמורה (באיטלקית: אהבה) ייתן את התחזית שלו על-ידי בחירת הדגל של הנבחרת המנצחת על מגרש כדורגל מיניאטורי. נלי מעדיפה לחזות את הזוכים בבעיטת כדור לתוך אחת מהרשתות הנושאות את דגלי המדינות המתחרות . לעומתם גור פנדה ינחש את התוצאה של המשחקים באמצעות איסוף מזון מתיבות המסומנים בדגלים במהלך המשחקים של הנבחרות ובאמצעות טיפוס על עץ שעליו מתנוסס דגל בסבבי ההדחה.

 יש לך חיית מחמד?
האם היא תהיה מסוגלת לעשות זאת טוב יותר? כיצד?
תן לה לנסות!

by Naftali Guttman

1 Votes
#717 of #1440 in the World
#4 of #6 for Hebrew


Naftali Guttman's website

Go to the ranking page for Hebrew

Can you translate better?

Join the challenge