پیش‌بینی‌های جام جهانی

Translated into Persian (Original version)


آیا پائول هشت پا را به خاطر دارید؟ او ستاره‌ی جام جهانی 2010 بود که  توانست برنده‌ی بازی‌های آلمان را حدس بزند. او برنده نهایی را هم حدس زده  بود. کار او با یورو 2008 آغاز شد و در این بازی ها او 11 تا از 13 بازی را درست پیشی‌بینی کرد. او این کار را به این شکل انجام می داد که از بین دو جعبه غذای دارای پرچم های ملی هر یک از تیم های شرکت کننده در هر بازی، یکی را انتخاب می کرد. متاسفانه، او اواخر سال 2010 درگذشت.

تنها پائول نبود. حتی هری تمساح هم برنده جام جهانی 2010 را حدس زده بود. علاوه بر این، او توانست  نتایج دو دوره‌ی متوالی انتخابات فدرال استرالیا را هم پیش‌بینی کند. با این وجود او هرگز جذابیت هشت پای آلمانی را نداشت. مانی، طوطی سنگاپوری که تمام مسابقات یک چهارم نهایی و نیمه نهایی جام جهانی 2010 را حدس زد هم بهتر از او نبود، چون نتوانست حدس بزند بین اسپانیا و هلند کدام تیم در فینال موفق می‌شود.

از زمان مرگ نابهنگام پائول، رقابت شدیدی بر سر اینکه چه کسی تاج او را تصاحب خواهد کرد بوجود آمده است. در طی مسابقات یورو 2012، سه حیوان در این بازی شرکت داشتند: سیتا، یک فیل هندی که در باغ وحشی در شهر کراکوف در لهستان زندگی می کند. فِرِد، راسویی اوکراینی که در توییتر می توان او را دنبال کرد. و فانتیک، گراز پیشگوی اوکراینی که  قادر است 2 تا از 3 بازی را درست پیش‌بینی کند.

چه کسی در جام جهانی بعدی جای پائول هشت پا را خواهد گرفت؟ آیا او همان طوطی ای خواهد بود که توسط پاپ فرانسیس در میدان سنت پیتر تقدیس شد و در حال حاضر ستاره‌ی  تلویزیون ملی ایتالیاست؟ و یا نلی، فیل آلمانی خواهد بود که تا به امروز توانسته است نتایج 30 تا از 33 بازی را درست پیش‌بینی کند؟ البته قوای روحیِ توله پاندای تحت حمایت رسانه های دولتی چین را هم دست کم نگیرید.

طوطی ایتالیایی به نام آمور (به ایتالیایی یعنی عشق) پیش بینی خود را با انتخاب پرچم تیم برنده در یک زمین فوتبال کوچک انجام می‌دهد. نلی ترجیح می‌دهد برای پیش بینی برنده، توپی را به درون یکی از دروازه‌هایی که جلویشان پرچم‌ کشورهای رقیب نصب شده است شوت کند. در عوض، توله پاندا در بازی‌های گروهی با برداشتن غذا از جعبه‌هایی که رویشان علامت پرچم دارد و در دور حذفی با بالا رفتن از یک درخت و تکان دادن یک پرچم نتیجه‌ی بازی‌ها را حدس می‌زند.

آیا شما حیوان خانگی دارید؟
آیا او می تواند بهتر از این را انجام دهد؟ چطور؟
بگذارید شانس خود را امتحان کنند!

by Narges Rasouli

5 Votes
#452 of #1440 in the World
#10 of #17 for PersianGo to the ranking page for Persian

Can you translate better?

Join the challenge