Футбольні оракули

Translated into Ukrainian (Original version)


Пам’ятаєте восьминога Пауля? Він здобув слави на чемпіонаті світу з футболу 2010 року, точно вгадавши переможців усіх матчів, у яких грала збірна Німеччини. Він також передбачив, хто виграє мундіаль. Перші кроки на шляху оракула він зробив ще 2008 року, вгадавши переможців 11 з 13 матчів чемпіонату Європи. Перед ним ставили дві годівнички з прапорами країн, збірні яких змагалися між собою. На жаль, наприкінці 2010 року він помер.

Але Пауль був не один. Переможця чемпіонату світу 2010 вгадав навіть крокодил на ім’я Гаррі. Більше того, Гаррі двічі поспіль точно передбачив результати федеральних виборів у Австралії. Однак лаври німецького восьминога так і залишилися для нього недосяжними. І не лише для нього — Мані, сінгапурський папуга, вгадав результати всіх матчів чверть- і півфіналу чемпіонату світу 2010, але так і не зміг передбачити, що іспанці здолають голландців у фінальній грі.

Передчасна смерть Пауля відкрила вакансію визнаного футбольного оракула, на яку вже є чимало претендентів. Під час чемпіонату Європи 2012 у цьому амплуа заявили про себе три тварини: індійська слониха Читта з краківського зоопарку, український тхір Фред із власним обліковим записом у Twitter і український кнур-провісник Фунтик, якому вдалося точно вгадати результати 2 матчів із 3.

Хто ж посяде місце восьминога Пауля під час наступного мундіалю? Може, це буде папуга, який отримав благословення від самого папи Франциска на площі Святого Петра та підкорив серця італійських телеглядачів? Або німецька слониха Неллі з непоганим «послужним списком» — 30 вгаданих матчів із 33 спроб? Не можна також недооцінювати шанси маленької панди, успішні прогнози якої широко висвітлюються китайськими державними ЗМІ.

Ще один претендент — італійський папуга на ім’я Аморе (що італійською означає «кохання»), який прогнозує результати, вибираючи прапор команди-переможця на мініатюрному футбольному полі. Слониха Неллі воліє сама забити гол в одні з двох воріт, позначених прапорами збірних-суперниць. Натомість дитинча панди під час відбіркових матчів обирає одну з двох годівничок, а у фіналі видирається на дерево, прикрашене прапором майбутнього переможця.

А у вас є домашня тварина?
Може, вона впорається ще краще? У який спосіб?
Дамо їй шанс!

by DenysD

7 Votes
#392 of #1440 in the World
#3 of #10 for Ukrainian


DenysD's website

Go to the ranking page for Ukrainian

Can you translate better?

Join the challenge