Pareģotāji pasaules čempionātā futbolā

Translated into Latvian (Original version)


Vai atceraties astoņkāji Paulu? Viņš bija 2010. gada pasaules čempionāta futbolā slavenība, un viņš spēja paredzēt uzvarētāju spēlēs, kurās piedalījās Vācijas komanda. Turklāt viņš paredzēja arī finālspēles uzvarētāju. 2008. gada Eiropas čempionātā futbolā viņš sāka savu karjeru, pareizi paredzot spēļu rezultātu 11 no 13 spēlēm. Viņš izvēlējās vienu no divām kastēm, kurās atradās ēdiens, un uz kurām bija katras spēles dalībnieku komandas valsts karogs. Diemžēl 2010. gada beigās viņš beidza savas mūža dienas.

Pauls nebija vienīgais. Arī krokodils Harijs paredzēja 2010. gada pasaules čempionāta futbolā uzvarētāju. Turklāt viņš spēja paredzēt divu Austrālijas Federālo vēlēšanu iznākumu. Neskatoties uz to, viņš neguva tādu atzinību kā Vācijā mītošais astoņkājis. Tādu atzinību neguva arī Singapūrā slavenais papagailis Mani, kurš paredzēja visus 2010. gada pasaules čempionāta futbolā ceturtdaļfināla un pusfināla spēļu rezultātus. Tomēr viņa pareģojums par finālspēles starp Spānijas un Nīderlandes komandām uzvarētāju bija nepareizs.

Konkurence par troni kopš Paula pāragrās aiziešanas ir liela. 2012. gada Eiropas čempionātā futbolā spēļu rezultātus paredzēja trīs dzīvnieki: Citta — Indijas zilonis, kurš mīt zooloģiskajā dārzā Krakovā, Polijā; Freds — Ukrainā mītošs sesks, kuram var sekot vietnē Twitter; un Funtiks — Ukrainā mītošs ruksis, kurš pareizi pareģoja spēļu rezultātus 2 no 3 spēlēm.

Kurš nākamajā pasaules čempionātā futbolā ieņems astoņkāja Paula vietu? Vai tas būs papagailis, ko pāvests Francisks svētīja Svētā Pētera laukumā, un kurš tagad ir slavenība Itālijas valsts sabiedriskajā raidorganizācijā? Vai tā būs Nellija — Vācijā mītošs zilonis, kura līdz šim ir pareizi paredzējusi spēļu rezultātus 30 no 33 spēlēm? Protams, nedrīkst ignorēt Ķīnas valsts plašsaziņas līdzekļu atbalstītā pandas mazuļa garīgo pievilcību.

Amore (itāļu valodā: mīlestība) — Itālijā mītošs papagailis, izteiks savu pareģojumu, izvēloties uzvarētājas komandas karogu miniatūrā futbola laukumā. Nellija pareģos uzvarētāju, sitot bumbu vienā no tīkliem, kam priekšā novietoti spēles dalībnieku komandu valstu karogi. Pandas mazulis pareģos rezultātu, spēļu laikā izvēloties ēdienu no kastēm, kas apzīmētas ar spēles dalībnieku komandu valstu karogiem, un izslēgšanas turnīros — kāpjot kokā, pie kura plīvo attiecīgās komandas valsts karogs.

Vai jums ir mājdzīvnieks?
Vai jūsu mājdzīvnieka sniegums būtu labāks? Kā?
Ļaujiet savam mājdzīvniekam mēģināt!

by Vita Belhouari

4 Votes
#484 of #1440 in the World
#2 of #6 for LatvianGo to the ranking page for Latvian

Can you translate better?

Join the challenge